Strefa faceta

Skóra mężczyzny znacznie różni się od skóry kobiet. Pewne cechy męskiej skóry mają znaczenie szczególnie w okresie dojrzewania, w aspektach prawidłowej pielęgnacji domowej, uwrażliwienia np. w wyniku golenia, oraz w wieku dojrzałym ze względu na postępujące procesy starzenia się skóry.
Skóra mężczyzn jest grubsza, ma większą ilość gruczołów łojowych, często produkuje większą ilość sebum. Wielu mężczyzn ma również skórę delikatną, wrażliwą, codzienny rytuał golenia, bywa wówczas nieprzyjemny doznaniem, zwłaszcza jeśli wybierają panowie balsamy, wody po goleniu na bazie alkoholu. Grubszy naskórek ma też pozytywny aspekt. Skóra mężczyzn łatwiej się regeneruje niż u kobiet, a procesy jej starzenia się są spowolnione, bowiem mężczyźni mają więcej kolagenu i elastyny-najważniejszych białek młodości. Odpowiednia pielęgnacja męskiej skóry jest niezwykle ważna, nie tylko z punktu widzenia estetycznego wyglądu. Właściwie dobrana pielęgnacja usatysfakcjonuje nawet najbardziej zatwardziałego przeciwnika kosmetyków. Mamy na uwadze to iż panowie preferują pielęgnację praktyczną prostą konkretną w myśl zasady problem=rozwiązanie.

Aktywnym, dbającym o siebie Panom, proponujemy szereg zabiegów pomagających zachować atrakcyjny wygląd, modelujących sylwetkę i poprawiających samopoczucie.

Lepiej wyglądasz – bardziej przychylnym okiem patrzą na Ciebie pracodawcy, klienci i kobiety.

Czekają na Ciebie:

 • Zabiegi medycyny estetycznej (mezoterapia)
 • Zabiegi kosmetyczne na twarz
 • Dobór kosmetyków do pielęgnacji domowej

Przedstawiamy usługi przygotowane dla mężczyzn.

 • Totalne oczyszczenie
  Głębokie oczyszczenie zanieczyszczonej cery, a na zakończenie dla złagodzenia masaż buzi.
 • Silne nawilżenie
  Luksusowy peeling, głęboko nawilżająca ampułka, sonoforeza i masaż.
 • Totalne odmłodzenie twarzy
  Delikatnie złuszczymy skórę twarzy, następnie zostanie zaaplikowana ultradźwiękami głęboko nawilżającą ampułkę, na zakończenie masaż.
Masaż męski Sochaczew

FACET PRZED ŚLUBEM
Ślub zbliża się wielkim krokami. Panna Młoda ma już wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Jednak czy o czymś nie zapomnieliście? Przecież Pan Młody też powinien odpowiednio przygotować się przed tym wyjątkowym dniem. Stworzyliśmy niezbędnik zabiegów pielęgnacyjnych, jakim powinien poddać się przyszły małżonek.

Przygotowanie Pana Młodego do ślubu należy rozłożyć w czasie na kilka etapów. Zabiegi pielęgnacyjne należy rozpocząć około miesiąca przed magiczną datą. Zabiegi należy wykonywać seriami, aby efekt był naprawdę widoczny.

Postaw na oczyszczenie
Najpierw oczyszczanie, w zależności od typu cery zastosujemy albo manualne oczyszczanie albo z popularnej mikrodermabrazji. Jest to zabieg, który daje praktycznie natychmiastowy efekt. Już po pierwszej wizycie Pan Młody zauważy różnicę. Mikrodermabrazja jest bezbolesne, a jednocześnie bardzo skuteczne. Oczyszczanie i złuszczanie to też peeling kawitacyjny. Podczas tego zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, dzięki którym z powierzchni twarzy zostają usunięte martwe komórki naskórka.

Najważniejsze nawilżenie
Skóra Pana Młodego przed ślubem potrzebuje mocnej dawki nawilżenia. Na oczyszczoną skórę następnie nakładana jest specjalna ampułka w celu zapewnienia głębszej penetracji składników aktywnych. Kolejny krok to nałożenie maski. Na zakończenie zostaje nałożona odpowiednio dobrany krem pielęgnacyjny.