Salon Urody Abacosun Sochaczew

Abacosun to jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce w sektorze profesjonalnych usług kosmetycznych. Swój sukces zawdzięcza wysokiej jakości produktom oraz innowacyjnym metodom zabiegowym. Zabiegi oferowane przez Salon Urody Abacosun pielęgnują skórę twarzy i ciała, relaksują, pozwalają odprężyć się i zregenerować siły. Nasze klientki i klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę w niepowtarzalnej atmosferze.

Ciągle doskonalimy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych klientów, a także nieustannie rozwijającej się technologii. Zwiększamy zakres i efektywność zabiegów, podążamy za nowościami dotyczącymi zarówno technik zabiegowych jak i preparatów. Systematycznie kształcimy nasz personel na licznych szkoleniach, zwiększając tym samym poziom i jakość wykonywanych przez nas usług.

Pracujemy z wielką pasją i zaangażowaniem co przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy zabiegi są wykonywane w oparciu o najlepsze produkty, najnowsze technologie, starannie, sprawnie i zawsze w miłej atmosferze.

Pielęgnacja kosmetologiczna daje dosyć szybkie efekty przy zastosowaniu mało inwazyjnych metod. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem i doborem odpowiedniej pielęgnacji gabinetowej jak i domowej.

Na rodzimym rynku jesteśmy pionierem w propagowaniu nieinwazyjnych metod wyszczuplania oraz odmładzania skóry, dzięki zastosowaniu zaawansowanych urządzeń i technologii kosmetycznych.

Nowoczesne produkty ABACOSUN

Oferujemy wyselekcjonowane i sprawdzone produkty, których innowacyjność oraz wysoką jakość potwierdzają liczne nagrody, certyfikaty oraz przede wszystkim pozytywne opinie najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy generalnym dystrybutorem i jednocześnie twórcą/współtwórcą wielu produktów oraz zabiegów firmowych. Wiele produktów w naszej bogatej ofercie jest opatentowanych. Produkty firmowe przed wprowadzeniem na rynek są testowane i oceniane przez zespół profesjonalistów oraz usługobiorców, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję Klientów.

Wydobywamy naturalne piękno, gdy jest taka potrzeba poprawiamy je, podobnie jak humor, samopoczucie i pewność siebie naszych Klientek. Z naszej pasji rodzi się jakość. Jakość to w dzisiejszych czasach dobro luksusowe, a my oferujemy ją w rozsądnej cenie.

W zakładce kosmetyki można znaleźć opis wszystkich kosmetyków oraz ich właściwości.

Nasze Certyfikaty: