Wykonujemy zabieg polegający na zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs metodą „Rzęsa do rzęsy” oraz metodami 2:1, 3:1. Są to bardzo luksusowe zabiegi, których efekty są bardzo imponujące oraz długotrwałe.
Nasz zabieg wykonywany jest na rzęsach jedwabnych!
Wykonywany jest on przy pomocy hipoalergicznego, elastycznego kleju najwyższej jakości „Super mocny”
Klej oraz rzęsy są produktem najwyższej jakości, które spełniają wszystkie europejskie normy jakości – posiada certyfikat jakości iso 9002. Klej jest koloru czarnego i wspaniale się harmonizuje z rzęsami dając nam uczucie elegancji i piękna!!!
Jedwabne rzęsy to przede wszystkim wielka wygoda oraz cudowny sposób na podkreślenie naszej urody bez konieczności codziennego tuszowania rzęs!!!

– rzęsy są tak lekkie że dają uczucie własnych rzęs

– rzęsy nadają się do codziennego noszenia

– rzęsy są wodoodporne

– zabieg nie jest szkodliwy dla naszych naturalnych rzęs (rzęsy są trwałe i utrzymują się do 6 tygodni zależnie od cyklu życia twoich naturalnych rzęs. Regularna pielęgnacja będzie przedłużać ich życie. Tak jak paznokcie i włosy, twoje rzęsy odrastają w ciągu cyklu)

– rzęsy nigdy nam się nie odkleją, mogą jedynie wypaść z naszą martwą rzęsą po kilku tygodniach używania

– rzęsy nie przeszkadzają nam w noszeniu szkieł kontaktowych czy okularów

– rzęsy są różnej długości, tak aby gwarantowały 100% bezpieczeństwo zabiegu i nie obciążały naturalnej rzęsy, dawały naturalny oraz piękny wygląd dający poczucie komfortu oraz elegancji!!!