Wykonujemy zabieg polegający na zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs metodami 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1.
Nasz zabieg wykonywany jest na rzęsach jedwabnych! Efekty są długotrwałe i imponujące.
Klej do rzęs jest hipoalergiczny, a rzęsy są produktem najwyższej jakości, które spełniają europejskie normy jakości – posiada certyfikat jakości iso 9002. Jedwabne rzęsy to przede wszystkim wielka wygoda oraz cudowny sposób na podkreślenie naszej urody bez konieczności codziennego tuszowania rzęs!!!

– rzęsy są tak lekkie że dają uczucie własnych rzęs

– rzęsy nadają się do codziennego noszenia

– rzęsy są wodoodporne

– zabieg nie jest szkodliwy dla naszych naturalnych rzęs (rzęsy są trwałe i utrzymują się do 6 tygodni zależnie od cyklu życia twoich naturalnych rzęs. Regularna pielęgnacja będzie przedłużać ich życie. Tak jak paznokcie i włosy, twoje rzęsy odrastają w ciągu cyklu)

– rzęsy nie przeszkadzają nam w noszeniu szkieł kontaktowych czy okularów

– rzęsy są różnej długości, tak aby gwarantowały 100% bezpieczeństwo zabiegu i nie obciążały naturalnej rzęsy, dawały naturalny oraz piękny wygląd dający poczucie komfortu oraz elegancji!!!

 

Zabieg przedłużania rzęs z użyciem rzęs wytwarzanych z futra norek syberyjskich jest zabiegiem przedłużania rzęs typu PREMIUM. Są to w stu procentach rzęsy naturalne pozyskane z futra norek syberyjskich. Pojedyncze włoski są wyczesywane z ogonków norek syberyjskich, podczas czego żadnej norce nie dzieje się krzywda, więc miłośnicy zwierząt mogą być spokojni. Pozyskane włosie jest najbardziej zbliżone do strukturalnej budowy i wyglądu naturalnych rzęs ludzkich, dlatego doskonale je imitują.
Rzęsy są całkowicie naturalne, beż żadnych syntetycznych dodatków, dzięki czemu nie wywołują reakcji alergicznych. O ich przewadze nad innymi produktami tego typu dostępnymi na rynku świadczy fakt, że utrzymują się znacznie dłużej, a ponadto zachowują idealny, naturalny wygląd.