Usta są bardzo ważnym atrybutem każdej kobiety. Każda z nas marzy o pełnych, kształtnych i pełnych blasku ustach. Zabieg dodaje kobiecości, atrakcyjności i poprawia samopoczucie. Zabiegi powiększające usta, powodują czasami, że efekty zabiegu stają się widoczne i niezadowalające. Rewitalizacja to podkreślenie ust, wymodelowanie ich kształtu oraz przywrócenie im odpowiedniego nawilżenia i blasku bez powiększenia ich objętości.

Zabieg rewitalizacji ust jest idealny dla osób, które chcą nawilżyć i odświeżyć wygląd ust bez ich widocznego powiększenia. Efekt zabiegu to głęboko nawilżone usta, które dzięki temu wyglądają na bardziej świeże i młodsze. Wstrzyknięcie preparatu poprawia estetykę ust – nierówny kontur, zbyt cienka dolna lub górna warga oraz sprawia, że usta niezależnie od wieku wyglądają młodo i ponętnie.

Prosty sposób na odmłodzenie ust, ale bez konieczności powiększania ich objętości.

Na czym polega rewitalizacja ust?

Rewitalizacja to zabieg mający na celu odświeżenie i nawilżenie ust. Naturalną wilgotność wargi zawdzięczają kwasowi hialuronowemu, którego wraz z wiekiem ubywa. Do zabiegu rewitalizacji używany jest więc specjalnie opracowany kwas hialuronowy, który w niewielkich ilościach wstrzykuje się w wargi. Przed zabiegiem stosuje się środek znieczulający w postaci kremu, tak więc ostrzykiwanie jest bezbolesne.

Kiedy stosować rewitalizację ust?

Nawet tak drobny zabieg upiększający, jak odświeżenie ust, znacznie poprawia samopoczucie. Zalecany jest więc paniom, gdy odczuwają dyskomfort w związku ze swoim wyglądem i widocznymi oznakami starzenia. Poza tym warto polecić rewitalizację, gdy występuje problem z wysuszaniem ust, gdy pojawia się na nich sucha skórka.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn.
  • Aktywna infekcja wirusem opryszczki.
  • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią.
  • Młodzież poniżej 18 roku życia.
  • Przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi w tym samym obszarze.