Skóra powinna być odpowiednio przygotowana na upalne letnie dni, dlatego warto zainwestować w specjalne zabiegi kosmetyczne. Przygotowując się na przyjście lata i wakacji, dokładamy wszelkich starań, by odpowiednio zadbać o swoje ciało. Dzięki przyjemnym i odprężającym zabiegom skóra na wakacje będzie wyglądać pięknie i zdrowo.

Pielęgnujące i relaksujące zabiegi

Te zabiegi ukoją nasze ciało po zimie. Proponujemy kuracje z prawdziwą gorącą czekoladą, która odpowiednio pielęgnuje zmęczone ciało, a przy tym działa na nasze zmysły i wspaniale odpręża. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać: błogie rozluźnienie, zadbane i zdrowe ciało oraz poprawę nastroju będzie można zauważyć zaraz po zabiegu.

Intensywne nawilżanie skóry

W okresie letnim nasza skóra narażona jest na przesuszenie oraz liczne podrażnienia. W związku z tym zalecamy zabiegi nawilżające na całe ciało połączone z peelingami które przyczynią się do regeneracji naskórka np. szczotkowanie ciała połączone z masażem oliwką nawilżająco-ujędrniającą lub peeling na sucho połączony z masażem oliwką. Po wizytach u nas uzyskacie aksamitną gładkość ciała.

Poprawienie jędrności skóry

Paniom, które chcą poprawić jędrność i sprężystość skóry, a przy tym odpowiednio wymodelować kształty proponujemy popularne zabiegi ujędrniające opierające się na działaniu substancji odżywczych nie tylko wspomagają lipolizę, ale także poprawiają napięcie i nawilżenie skóry np. żelazko antycellulitowe lub mezoterapię mikroigłową wyszczuplająco-antycellulitową. Dzięki takim kuracjom poprawę będzie można dostrzec bardzo szybko, już po wyjściu z gabinetu ciało będzie ujędrnione, nawilżone, a także zmniejszy się widoczność cellulitu.