ZAGĘSZCZANIE I PRZEDŁUŻANIE BRWI SZTUCZNYMI WŁOSKAMI

Procedura jest bezbolesna i wykorzystuje najnowszą technologię zagęszczania brwi. Najpierw kształtujemy brwi, potem dobieramy kolor, a następnie stylista dołącza poszczególne włoski jeden po drugim za pomocą specjalnego kleju. Całość trwa około 1,5 godziny.

To zdecydowanie rewolucyjna usługa, ponieważ brwi są z natury ważne dla symetrii twarzy. Oznacza to, że jeśli chcesz, aby Twoje brwi był grubsze i dłuższe, zmienić ich kształt, zatuszować znamię lub bliznę czy po prostu naprawić wygląd uszkodzonych nieprawidłowym wyrywaniem brwi to teraz to wszystko jest możliwe.

Dzisiaj dostępny jest już każdy rodzaj włosów (ludzkich) dla odpowiedniej grupy etnicznej (europejskie, azjatyckie, kaukaskie, indyjskie). Kolor dobierany jest w zależności od własnego odcienia brwi i życzenia klienta.

Ważne!

Musisz mieć włoski brwi, aby było do czego dołączyć włosy. W rezultacie otrzymujemy pełniejsze, odporne na rozmazywanie, wodoodporne i pięknie wystylizowane brwi, których doskonały kształt utrzyma się ok. 3-4 tygodni.

Przeciwwskazania

  • skóra bezpośrednio po mikrodermabrazji, peelingu chemicznym, wysypka, aktywny trądzik, podrażnienia skóry

Pielęgnacja, czyli w jaki sposób utrzymać efekt jak najdłużej. 

  • unikać stosowania tłustych preparatów bezpośrednio na brwi
  • przez pierwsze 24 godziny nie korzystać z sauny, łaźni parowej, solarium