Okolice oczu to niezwykle delikatny obszar na naszej twarzy. Ciągle narażona na wpływ środowiska i naturalne ruchy mimiczne twarzy, okolica oka ma tendencję do szybszego starzenia się w porównaniu z innymi obszarami twarzy.
Preparaty dobierane są do aktualnych potrzeb, zabiegi stymulatorami na okolicę oczu to odpowiedź na wymagania aktywnych i zapracowanych osób, które chcą wyglądać świeżo i atrakcyjnie już po pierwszym podaniu preparatu. Preparat redukuje cienie pod oczami i przebarwienia, odżywia skórę, niweluje płytkie zmarszczki i rozświetla cerę. Szybko, niczym iskra elektryczna, rewitalizuje skórę.Skuteczność tego zabiegu wynika z zawartości bursztynianu sodu. Ten nowatorski składnik poprawia oddychanie wewnątrzkomórkowe, stymuluje komórki skóry do wzrostu, poprawia ich dotlenienie i odżywienie. W efekcie skóra szybciej się regeneruje i odmładza.

Zabieg jest zalecany do profilaktyki przedwczesnego starzenia się skóry na skutek jej odwodnienia i ciągłego działania wolnych rodników. Preparat sprzyja szybkiej i skutecznej poprawie wyglądu skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Dlaczego?

  • Skuteczność – Unikalna formuła łącząca fizjologiczne stężenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu zapewnia szybką, widoczną poprawę i rozświetlenie skóry
  • Bezpieczeństwo – Produkt medyczny, jest wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Stężenie fizjologiczne kwasu hialuronowego umożliwa łatwe podanie preparatu nie powodując obrzęku tkanek
  • Jakość – Electri jest produkowane w oparciu o międzynarodowe standardy jakości CE 0373

 

Jakie okolice można zrewitalizować?

 

Jak działa bursztynian sodu?

  • Skóra jest elastyczna, sprężysta i pełna blasku.
  • Zabieg natychmiast wycisza rumień. Cera już w dniu zabiegu przestaje być reaktywna, wyraźnie się uspokaja.
  • Bursztynian sodu zabezpiecza cerę przed tworzeniem się plam posłonecznych, ponieważ uspokaja nadaktywność komórek barwnikowych (melanocytów).
  • Regeneruje skórę, szczególnie zalecana jest dla osób z objawami fotostarzenia po nadmiernym opalaniu, korzystaniu z solarium itp.