Afro loki to nowy trend, który zawitał do nas prosto z Londynu. Te syntetyczne włosy wyglądają zjawiskowo i zdobywają coraz więcej zwolenników.

Chcesz budzić się codziennie z idealną fryzurą?

Rozwiązaniem są dla Ciebie Afro loki, które pokochały Brytyjki. Afro loki to doczepiane włosy syntetyczne, które mają imitować afro. Loki afro to drobne loczki w dużej ilości i to stanowi efekt WOW!

Loki afro nie obciążają włosów. To idealne rozwiązanie dla osób, które:

  • mają cienkie włosy
  • oraz włosy każdego innego rodzaju
  • marzą o burzy loków na głowie
  • lubią praktyczne rozwiązania
  • nie lubią długo szykować się do pracy (bo afro loki co rano będą po prostu wyglądać cudownie)

Jak robi się afro loki?

Loki afro to włosy doczepiane – a naturalne włosy są chowane w specjalny sposób. Można powiedzieć, że na naszą głowę nakładane są zupełnie nowe włosy.

Metamorfoza jest nieinwazyjna – nie niszczy naturalnych kosmyków. Afro loki to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają idealnie proste pasma, niepodatne na kręcenie, a marzą o loczkach. Afro loki nie obciążają włosów. Co więcej, naturalne, schowane włosy rosną pod tymi syntetycznymi. Loki afro wyglądają świetnie nawet przy słabych i cienkich włosach. I co istotne, taka fryzura nie niszczy pasm, nie obciąża ich – a wręcz odwrotnie, daje im czas na regenerację i odrośnięcie.

Co zyskujesz?

W lokach wyglądasz jak gwiazda i czujesz się jak gwiazda. Afro loki to nie tylko fryzura, to codzienność pełna wyjątkowych chwil! Afro Loki to styl życia! Ale to nie wszystko! Afro loki wpłyną także na Twoje wnętrze. Dzięki nim zyskasz pewność siebie, poczucie własnej wartości i poczucie piękna. Odkryjesz w sobie nową siłę i wyjątkowość. To nie tylko fryzura, to także nowa jakość życia!

Zapraszam