SONOFOREZA

Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka.Wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Ultradźwięki aktywizują tzw. Pompę sodowo-potasową która jest odpowiedzialna za nawilżenie głębiej położonych warstw skóry. W efekcie tych procesów dochodzi do sonoforezy, która powoduje przenikanie w głąb skóry aktywnych preparatów łagodzących i obkurczających naczynia krwionośne.
To bezbolesny 30 minutowy zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe.
Fale ultradźwiękowe naszego urządzenia popudzają przepływ krwi i limfy, pozwalają wprowadzić substancje czynne w głąb skóry. Sonoforeza została stworzona specjalnie dla ciebie.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w przypadku większych dolegliwości zaleca się skorzytać z serii 6-12 wizyt.

SONOFOREZA NA CIAŁO:
Ampułki wyszczuplająco-antycellulitowe – działają lipolitycznie zmniejszają tłuszcz w jędrność:
– redukują oraz zapobiegają gromadzeniu tłuszczu
– zmniejszają cellulit
– ujędrniają
– działają drenażowo
– przywracają skórze gładkość
Multifunkcyjna molekuła glaucyna posiada zdolność zamiany tkanki tłuszczowej w tkankę o charakterze fibroblastycznym.

Ampułki ujędrniające stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Polecane są także przy cellulicie i zabiegach wyszczuplających
– wzmacniają tkankę łączną
– działają regenerująco
– polepszają elastyczność i napięcie skóry
– redukują utratę wody przez skórę