SONOFOREZA

Celem zabiegu jest wprowadzenie substancji aktywnych (leczniczych, kosmetycznych) w głębsze warstwy naskórka.Wtłaczane za pomocą ultradźwięków przekraczają barierę jaką jest płaszcz hydrolipidowy oraz błony komórkowe i wnikają do żywych warstw naskórka. Sonoforeza powodując mikromasaż poprawia ukrwienie naskórka i regenerację uszkodzonych tkanek.

Ultradźwięki aktywizują tzw. Pompę sodowo-potasową która jest odpowiedzialna za nawilżenie głębiej położonych warstw skóry. W efekcie tych procesów dochodzi do sonoforezy, która powoduje przenikanie w głąb skóry aktywnych preparatów łagodzących i obkurczających naczynia krwionośne.
Sonoforeza – efekty:

– nawilżenie
– poprawa kolorytu
– ogólna rewitalizacja skóry
– poprawa napięcia

To bezbolesny 30 minutowy zabieg wykorzystujący fale ultradźwiękowe.
Fale ultradźwiękowe naszego urządzenia popudzają przepływ krwi i limfy, pozwalają wprowadzić substancje czynne w głąb skóry. Sonoforeza została stworzona specjalnie dla ciebie.

Jak wygląda zabieg sonoforezy?

Najpierw zostaje wykonany dokładny demakijaż twarzy. Następnie na skórę nakładamy odżywczą ampułkę, która zawiera dobrane inndywidualnie pod klientkę witaminy i peptydy. Ostatnim etapem jest masaż ciała.

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak w przypadku większych dolegliwości zaleca się skorzytać z serii 6-12 wizyt.

SONOFOREZA NA CIAŁO:
Ampułki wyszczuplająco-antycellulitowe – działają lipolitycznie zmniejszają tłuszcz w jędrność:
– redukują oraz zapobiegają gromadzeniu tłuszczu
– zmniejszają cellulit
– ujędrniają
– działają drenażowo
– przywracają skórze gładkość
Multifunkcyjna molekuła glaucyna posiada zdolność zamiany tkanki tłuszczowej w tkankę o charakterze fibroblastycznym.

Ampułki ujędrniające stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Polecane są także przy cellulicie i zabiegach wyszczuplających
– wzmacniają tkankę łączną
– działają regenerująco
– polepszają elastyczność i napięcie skóry
– redukują utratę wody przez skórę