Mezoterapia igłowa daje doskonałe rezultaty w przypadku odmłodzenia i rewitalizacji skóry. W przypadku okolic oczu, która jest najbardziej narażona na objawy starzenia, zmęczenia oraz stresu. Metoda ta jest skuteczna w przypadku leczenia oraz pielęgnacji wrażliwych okolic oczu, sprawdza się również w przypadku występowania zasinień wokół oczu oraz obrzęku limfatycznego.

Mezoterapię okolic oczu wykonujemy preparatami specjalnie stworzonymi do zabiegów na bardzo delikatnej, wiotkiej i cienkiej skórze.

Po zabiegu jest odczuwalna ulga dzięki mocnemu nawilżeniu okolic oczu. Skóra nie tylko staje się jaśniejsza, ale również poprawia się mikrokrążenie. Dzięki zabiegom rewitalizacyjnym uzyskujemy ponadto poprawę mikrokrążenia, czujemy się młodziej, tracimy worki pod oczami.

Efekty:

Zabieg mezoterapii okolic oczu powoduje bardzo skutecznie i głębokie nawilżenie skóry. Uzupełniamy niedobory witamin oraz minerałów, wspomagamy mikrokrążenie i dzięki stymulacji komórek do produkcji nowych włókien kolagenowych zwiększamy napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki jej starzenia się.
Zastosowanie:
– nawilżenie
– poprawa mikrokrążenia
– rozjaśnienie skóry
– poprawa konturów oczu
– działanie antyoksydacyjne
Przeciwwskazania:
– osoby z chorobą autoimmunologiczną
– osoby z niewyregulowaną cukrzycą, ostre zapalenia stawów,
– kobiety ciężarne