LEOREX PURE
REDUKCJA TRĄDZIKU
Fenomenem produktów Leorex Pure jest ich odmienne od tradycyjnych kosmetyków – działanie fizyczne. Opatentowane mikrostruktury krzemionki tworzą na skórze sieć, która dostosowuje się do jej potrzeb i w sposób fizyczny skutecznie i głęboko oczyszcza skórę. Absorbuje i usuwa nadmiar sebum oraz pobudza naturalne zdolności organizmu do odnowy. Pure skutecznie zmniejsza i eliminuje zmiany trądzikowe i zapobiega powstawaniu nowych. Zmniejsza pory i wygładza skórę, która staje się zdrowsza. Absorbując zanieczyszczenia , wyzwala naturalne procesy przeciwtrądzikowe, łagodzi podrażnienia, poprawia ciśnienie osmotyczne które jest potrzebne w prawidłowym funkcjonowaniu gruczołów łojowych, zmniejsza pory i wygładza skórę która staje się zdrowsza.
LEOREX PURE – redukcja trądziku
Skuteczność LEOREX TM jest potwierdzona badaniami, a oryginalność i innowacyjność produktów jest chroniona międzynarodowymi patentami. Leorex stworzył unikalną, trójwymiarową strukturę.

LEOREX PURE – został przebadany na ochotnikach w szpitalu Elisha w Izraelu. Badano 24 obszary skóry na twarzy i plecach. U większości badanych odnotowano zmniejszenie zmian trądzikowych o ponad 90 %. Preparat działa bardzo szybko. U większości badanych zanieczyszczenia zniknęły w ciągu 2 do 3 tygodni. Podczas badanie nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Ponadto po zakończeniu kuracji zaobserwowano dalszą poprawę stanu skóry

PRZEBIEG KURACJI LEOREX PURE

1. Przez cały okres kuracji oraz później do mycia twarzy używać Leorex Purifying Wash. Jest to żel do mycia twarzy zawierający opatentowane mikrocząsteczki krzemionki, przez co przylega do skóry lepiej niż jakikolwiek inny preparat i dzięki temu oczyszcza nawet najgłębsze pory. Wysychając nano cząsteczki wiążą się ze sobą i z powierzchnią skóry ściągając je i wygładzając.
2. Przez pierwszy tydzień maskę Leorex Pure stosujemy codziennie.
3. Po pierwszym tygodniu maskę Leorex Pure stosujemy raz na 2 – 4 dni w zależności od stanu skóry.
4. Każdorazowo po zmyciu maski lub umyciu twarzy żelem twarz należy posmarować preparatem Leorex HG. Jest to hipoalergiczny, beztłuszczowy, intensywnie nawilżający żel do pielęgnacji skóry problematycznej. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji zapachowych. Regeneruje, odświeża i wygładza skórę przywracając jej zdrowy wygląd i elastyczność.

UWAGI – Podczas pierwszego tygodnia kuracji na skórze może pojawić się więcej zmian i możliwe jest odczucie szczypania. Objaw ten świadczy o rozpoczęciu procesu skutecznego oczyszczania skóry i nie powinien niepokoić.
Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2011 za kosmetyki LEOREX

Leorex otrzymuje medal Odkrycie Roku 2011- Laur Konsumenta
Kosmetyki Leorex zostały wyróżnione prestiżową nagrodą Odkrycie Roku 2011 – Laur Konsumenta w ogólnopolskim konkursie. Taką nagrodę otrzymują nieliczne firmy, których produkty mają innowacyjny charakter. O nominacji decyduje duże zainteresowanie nowością oraz znaczny wzrost popularności. Komisja weryfikacyjna bierze także pod uwagę perspektywy odbioru przez rynek.
Produkty Leorex choć niedawno wprowadzone na rynek Polski zdobyły już uznanie klientów, a ich sprzedaż dynamicznie wzrasta. Sekretem marki jest zastosowanie zaawansowanej technologii i opatentowanej siatki mikrocząsteczek krzemionki, określanej jako Matrix.

Jak pozbyć się rozszerzonych porów?
Niestety nie ma sposobów na pozbycie się porów skóry. Pory jako naturalny element skóry nie są w stanie zniknąć, możemy je zwężać. Stosowanie profilaktyki zwężającej pory jest bardzo ważne gdyż, wtedy jesteśmy w stanie utrzymać jej ładny wygląd.
Pielęgnacja skóry z rozszerzonymi porami:
– nie stosować gorących kąpieli/ mycia twarzy gorącą wodą, rozszerza to ujścia gruczołów
– do mycia twarzy stosować żel – Leorex Pure
– raz w tygodniu stosować peeling – Peeling Diatomeas (De Noyle’s)
– po peelingu zastosować maskę ściągającą, Ziemia wulkaniczna
– po masce zastosować żel z kwasami – Control Therapy Exfoliant Gel BHA (Viviean)
– dodatkowo dobrze jest wykonać raz na 2-3 tyg, peeling kawitacyjny lub mikrodermobrazję

Stosowanie tego zestaw kosmetyków przynosi naprawdę zadowalające efekty. Polepszenie stanu skóry pojawiło się po około 2-3 tygodniach. Generalnie taki zestaw zalecamy stosować.