Zdaniem doktora chirurgii plastycznej w USA Normana Leaf, mikro nakłucia nie niszczą skóry, jak lasery lub peelingi chemiczne, lecz wzmacniają ją i nadają jej elastyczność.
Wysoka jakość igły medycznej Lancet zapewnia idealną precyzję nakłuć.
Koktajle do mezoterapii zostały opracowane przez szwajcarskie laboratorium.
Ampułki liftingujące – zwiększają wytwarzanie kolagenu i elastyny oraz spłycają zmarszczki. Polecane na twarz, szyję i dekolt w przypadku zwiotczałej skóry i zmarszczek oraz na ciało w przypadku utraty jędrności i rozstępów.
przywracają jędrność i elastyczność skórze
stymulują wzrost fibroblastów przez aktywację ich metabolizmu

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA
Mezoterapia Mikroigłowa to zabieg, łączący w sobie intensywną stymulację skóry poprzez jej nakłuwanie oraz regenerujące działanie głęboko wtłaczanych aktywnych preparatów.
Mezoterapia Mikroigłowa to naturalna terapia, która zwiększa wytwarzanie kolagenu i elastyny oraz optymalizuje metabolizm skóry. Zabieg polega na idealnych, stabilnych nakłuciach z; regulacją; głębokości i częstotliwości nakłuć, co gwarantuje wykonywanie bezpiecznej i przede wszystkim skutecznej mezoterapii mikroigłowej. Kanaliki otwierane są równomiernie i z jednakową głębokością, zapewniając efekt, jakiego nie można uzyskać, stosując mechaniczne rolery. Zabiegi aktywują procesy regeneracyjne zachodzące w skórze oraz pozwalają na wprowadzenie aktywnych preparatów w jej głąb.

SKUTECZNOŚĆ
Gruntowne badania i testy potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.
Spłycenie zmarszczek, wygładzenie skóry i poprawa gęstości skóry zostały potwierdzone badaniami na uniwersytecie Yonsei
Badania na uniwersytecie potwierdziły 40-krotne polepszenie absorpcji kosmetyków (profesor Kim Byung-joon).
Badania profesora Philippa MoCaffrey na uniwersytecie w Sydney potwierdziły 50%-ową poprawę w przypadku blizn potrądzikowych.

SKUTECZNOŚĆ I HIGIENA
W przeciwieństwie do rolerów automatyczna mezoterapia mikroigłowa gwarantuje wykonanie znacznie skuteczniejszych zabiegów z zachowaniem pełnej higieny. Elementy, mające kontakt ze skórą, są jednorazowego użytku, dzięki czemu nie występuje ryzyko zakażenia.
Mezoterapia Mikroigłowa, wykonywana wraz z aktywnymi preparatami Dermica Switzerland, umożliwia ich głęboką penetrację w głąb skóry.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW
Rekomendujemy wykonywanie 1 zabiegu w tygodniu. Mezoterapię mikroigłową wykonujemy w serii 3 do 5 zabiegów, w zależności od potrzeb skóry, jednak już po pierwszym zabiegu zobaczysz znaczną różnicę.