Mezoterapia igłowa ciała
Wygląd ludzkiej skóry uzależniony jest od wielu czynników. Istotną rolę odgrywają tutaj składniki odżywcze, które muszą być dostarczane w wielu dawkach. Jedynie dzięki temu skóra będzie nieustannie naprężona i zdrowa, a to jest podstawą dobrego wyglądu.
Mezoterapia igłowa to jedna z najpopularniejszych, najskuteczniejszych i najczęściej stosowanych zabiegów medycyny estetycznej. To doskonała metoda wykorzystywana od lat do walki z procesem starzenia się skóry.
Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu śródskórnie niewielkich ilości kwasu hialuronowego, koktajlu biostymulującego oraz substancji odżywczych, których celem jest odmłodzenie, regeneracja, poprawa wyglądu i kondycji skóry. Substancje zawarte w preparacie do mezoterapii okolic brzucha, ud i pośladków napinają skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Wzmacniają także elastyczność skóry i poprawiają jej kondycję.
Zabieg cechuje się niewielką inwazyjnością, wykonywany jest za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są natychmiast bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.
Zabieg można wykonywać w różnych obszarach ciała: ramiona, brzuch, kolana, wewnętrzna strona ud. Efekty są bardzo trwałe, gdyż preparat wspomaga naturalne procesy obronne skóry pozostawiając ją w dobrej kondycji na długi czas. Już jeden zabieg przynosi niesamowite efekty, które sama zobaczysz.
Wskazania:
– blizny
– rozstępy
– cellulit
– przywrócenie elastyczności i napięcia skórze
– ujędrnienie skóry
Przeciwwskazania:
– ciąża i karmienie piersią
– zaburzenia krzepliwości krwi
– choroby skóry
– alergia na składniki preparatu
– skłonność do bliznowacenia
Mezoterapia igłowa skóry głowy to jeden z nielicznych zabiegów przeznaczonych bezpośrednio do leczenia wypadania włosów, z którego można skorzystać.