MAKIJAŻ NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Korzystanie z usług profesjonalnego wizażysty jest obecnie bardzo popularne i nikogo nie dziwi , że oprócz wizyty u fryzjera przed bardziej lub mniej poważną imprezą korzystamy z usług wizażystów. Jeśli marzysz o tym by wyglądać pięknie, czuć się pewnie i kobieco zapraszam do salonu.

Makijaż wykonany u nas będzie dopasowany przede wszystkim do twoich osobistych upodobań, twojej urody i stylizacji. Najważniejsze jest byś czuła się w makijażu swobodnie i wyjątkowo.

Kosmetyki to najwyższej jakości produkty przeznaczone do charakteryzacji i kreacji wizerunku. Linia zawiera ekskluzywne cienie do powiek, tusze do rzęs, błyszczące pigmenty i pyłki. Cienie idealnie przylegają do powiek, tusze maksymalnie wydłużają i pogrubiają rzęsy. Podkłady, bazy, pudry to wysokiej jakości produkty, których receptura została starannie dobrana, tak by sprostać największym wymaganiom.

Produkty z tej linii zawierają bogate składniki wygładzające i odmładzające skórę: rokitnik, witaminę e oraz q-enzym. Najnowszej generacji minerały i nowoczesna formuła kosmetyków sprawiają, że skóra wygląda naturalnie i świeżo przez wiele godzin. Linia zawiera produkty wodoodporne i nieścieralne, niwelujące widoczność zmarszczek. Linia stworzona do pracy z kamerą oraz aparatem fotograficznym.

Wykonujemy:
– makijaże dzienny, biznesowy, kobiety dojrzałej
– makijaże okazjonalne
– indywidualne lekcje makijażu

Indywidualne lekcje makijażu to wyjątkowe spotkanie podczas którego nauczysz się jak w szybki sposób i bezbłędny sposób wykonać makijaż na każdą okazję. Pokażę jak sprawić by cera była jednolita i promienna, jak zatuszować cienie pod oczami, jak ukryć niedoskonałości oraz jak odmłodzić się makijażem. Zapraszam na indywidualną lekcję makijażu. Oprócz wiedzy praktycznej, otrzymasz również listę zakupów, którą przygotujemy wspólnie na podstawie materiałów z których korzystałaś podczas lekcji.