Zabieg Caviar Gold to zabieg oczyszczająco – rozświetlający, który ma za zadanie redukować zmarszczki. Przeznaczony jest dla cery z widocznymi oznakami starzenia i wymagającej regeneracji. Złoto zawarte w ampułce wyraźnie redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Ma działanie głęboko nawilżające, wygładzające a także rozświetlające – nadaje skórze zdrowy i promienny wygląd. Kawior dostarcza cennych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry, poprawiających jędrność skóry i przyspieszających jej regenerację

Południowoamerykańska roślina -acmella oleracea znana jako „ziołowy botox” rozluźnia mięśnie i wygładza zmarszczki. Skóra jest młodzieńczo zrelaksowana i wygładzona. Delikatne drobinki złota rozświetlają skórę twarzy nadając jej promienisty blask. Cząstki złota wspomagają także przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Wysoka zawartość minerałów oraz cennych mikroelementów i witamin  (A, B5, D, E) w ekstrakcie z kawioru sprawia, że skóra jest wypoczęta, wygładzona, jędrna i elastyczna, a zmarszczki mimiczne wygładzone.

Kawior i złoto to dwa składniki aktywne, które nie mogłyby się bardziej różnić, a jednak mają jedną wspólną cechę, oba uosabiają najwyższy poziom luksusu. Ikra jesiotra, znana również jako„ czarne złoto mórz”, jest uważana za ekskluzywny składnik o cechach antystarzeniowych.
Zabieg przeznaczony jest dla skóry:
-odwodnionej, wymagającej głębokiego liftingu,
-wymagającej długotrwałej regeneracji,
-negatywny czynnikom zewnętrznym środowiska,
-zmęczonej i pozbawionej blasku.
Efekty zabiegu:
•lifting skóry i widoczna redukcja zmarszczek,
•poprawa sprężystości skóry,
•rozjaśnienie skóry z efektem blasku „glow”,
•ochrona przed negatywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego
•nawilżenie skóry, długotrwała regeneracja i odżywienie,
•świeża, zdrowa i promienna cera pełna blasku.