BODY WRAPPING

Body wrapping to szybki sposób na pozbycie się kilku niechcianych centymetrów, usunięcie cellulitu i poprawienie kondycji skóry. Zabieg jest szczególnie polecany osobom, które borykają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, zmianami cellulitowymi, suchą i niedotlenioną skórą czy rozstępami.

Działanie

Silny ucisk, który wywoływany jest przez owinięcie folią pobudza krążenie krwi, a ciepło które się wytwarza otwiera pory tym samym umożliwiając lepsze działanie substancji aktywnych, które zawarte są w zastosowanym kosmetyku. Ważne, jest to że pobudzamy nie tylko krążenie krwi, ale również limfę.

Efekty

Pierwsze efekty są widoczne po jednym zabiegu body wrappingu, czyli głębokie nawilżenie, ujędrnienie, wygładzenie i poprawa napięcie skóry. Zabieg pozwala na silne odtoksycznienie organizmu w dłuższej perspektywie aktywizuje przemianę materii i zmniejsza obwód ciała, dotlenia i rewitalizuje. Ponadto redukuje cellulit, wzmacnia tkankę łączną dodaje skórze blasku. Aby wyżej wymienione efekty były trwałe, niezbędna jest regularność stosowania zabiegów. Aby zwiększyć efekty body wrappingu można połączyć go z innymi zabiegami kosmetycznymi. Po zabiegu przez trzy dni nie wolno korzystać z solarium i należy uważać na słońce.

Przeciwskazania do zabiegu:

  • kobiety w ciąży i karmiące piersią,
  • osoby chorujące na miażdżycę,
  • osoby z zatorami naczyniowymi,
  • osoby po niedawno przebytych operacjach,
  • osoby chore, właśnie przechodzą infekcję,
  • osoby, które mają problemy z nerkami.