Korzystanie z usług Beauty:
✅ W zielonej strefie – jest DOZWOLONE.
✅ W żółtej strefie – jest DOZWOLONE.
✅ W czerwonej strefie – jest DOZWOLONE.
Na obecnych zasadach.
Nic się nie zmienia.
Korzystanie z usług Beauty jest bezpieczne. Znacznie bardziej niż pójście do sklepu, czy przejazd autobusem.
A każda z nas, po 3 tygodniach bez fryzjera czy manicure, zaczyna wyglądać jak… 🙊 😉
Salony Beauty pracują zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa GiS, MZ, MR – w szczególności te ostatnie współtworzyliśmy w naszym ponad 30-tysięcznym wewnętrznym środowisku #BeautyRazem, aby zapewnić Klientom komfort i bezpieczeństwo.
Specjaliści Beauty są od zawsze uczeni higieny, bezpieczeństwa, zasad sanitarnych.
Klienci, mimo naturalnego stresu który może nam wszystkim towarzyszyć, mogą na nas liczyć. Idąc do kosmetyczki czy fryzjera, czujcie się jak w domu. ❤️
—-
Podstawa prawna: Dziennik Ustaw, poz. 1758, Rozdział 3 Par. 6 pkt. 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r., opublikowane w nocy, cyt.:
„Do odwołania prowadzenie przez przedsiębiorców w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 6 marca 2018 r. – Prawo przedsiębiorców oraz przez inne podmioty działalności związanej z fryzjerstwem i pozostałymi zabiegami kosmetycznymi (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 96.02.Z) oraz związanej z działalnością salonów tatuażu i piercingu (ujętej w Polskiej Klasyfikacji Działalności w podklasie 96.09.Z) jest ___DOPUSZCZALNE___, pod warunkiem zapewnienia, aby w miejscu, w którym jest prowadzona ta działalność, przebywali wyłącznie obsługa oraz obsługiwani klienci, a w przypadku gdy klient wymaga opieki, także jego opiekun.”